Şikesta Çerxeya Mînîatûr a Mutai CMTB1-63 3P MCB
Agahiyên Berhemê
Şikestina devreyê ya mînîatur a CMTB1-63 dikare cîhazê ji kurteçûn û zêdebargirtinê biparêze, ew dikare ji bo veguhestin û veguherîna nehevseng a pergala hêzê jî were bikar anîn. MCB bi avahiyek pêşkeftî, performansek pêbawer, kapasîteya şikandina bilind, xuyangek elegant û hwd. Qalik û parçeyên wê ji materyalên ku berxwedana li hember bandorê û taybetmendiyên xurt ên li hember agir pêşkêş dikin hatine çêkirin.
| Navê berhemê | Şikesta Çerxeya Mînîatûr a MCB |
| Modela Jimare | CMTB1-63 3P |
| Rêzan | IEC60898-1 |
| Şehade | CE |
| Herika nirxandî Di (A) de | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polon | 3P |
| Voltaja rêjeyî Ue (V) | 400/415V |
| Frekansa rêjeyê | AC 50/60Hz |
| Kapasîteya kurteçûna nirxandî Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltaja berxwedana împulsê ya nirxandî Uimp | 4000V |
| Germahiya hawîrdorê | -20℃~+40℃ |
| Cureyê berdana yekser | CD |
| Reng | Spî + sor |
| Xizmetkar | OEM û ODM |
Çûvelan
Polon
Berjewendî
1. Bi mezinahiya piçûk û kompakt, sazkirina wê hêsan e
2. Taybetmendiya niha ya kurt, zêdebarkirin, kapasîteya şikandina bilind
3. dikarin parastineke pêbawer li dijî xeletiyên elektrîkê peyda bikin, û ji bo bicîhanîna standardên ewlehiya navneteweyî hatine ceribandin.
Bikaranînî
Berhemên MCB bi berfirehî di avahî, xanî, sepanên pîşesaziyê û veguhestina hêza elektrîkê de têne bikar anîn.
Yên din
Pakkirin
4 parçe di qutiya hundirîn de, 60 parçe di qutiya derve de.
Pîvana her qutiya derve: 41*21.5*41.5 cm
Bazara Sereke
Bazara Rojhilata Navîn, Afrîka, Başûr-rojhilatê Asyayê, Amerîkaya Başûr, Rûsya.
Çima me hilbijêrin
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













