Şêwirmenda Çerxerê ya Mînîtur a CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB
Agahiyên Berhemê
Şikestina devreyê ya mînîatur a CMTB1-63 xwedî fonksiyona parastina ji kurteçûn û zêdebargirtinê ye, û her weha dikare wekî veguhestin û veguherîna nehevseng a pergala hêzê were bikar anîn. MCB xwedî taybetmendiyên avahiya pêşkeftî, performansa pêbawer, kapasîteya şikandina bilind, xuyangek elegant û hwd. ye. Qalik û parçeyên wê ji materyalek bi berxwedana bandorê, taybetmendiya berxwedana agir a bihêz hatine çêkirin.
| Navê berhemê | MCB |
| Modela Jimare | CMTB1-63 1P |
| Rêzan | IEC60898-1 |
| Şehade | CE |
| Herika nirxandî Di (A) de | 1-63A |
| Polon | 1P |
| Voltaja rêjeyî Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Frekansa rêjeyê | AC 50/60Hz |
| Kapasîteya kurteçûna nirxandî Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltaja berxwedana împulsê ya nirxandî Uimp | 4000V |
| Germahiya hawîrdorê | -20℃~+40℃ |
| Cureyê berdana yekser | Tîpa C an jî Tîpa D |
| Reng | Spî |
| Xizmetkar | OEM û ODM |
Çûvelan
Polon
Berjewendî
1. Parastina devreyên li dijî herikîna kurt
2. Parastina devreyên li dijî herikîna zêdebarkirinê
3. Sêwirana xweş û sazkirina wê hêsan e
Bikaranînî
Qûtkerên devreyê yên mînyatur ên MCB bi berfirehî di avahî, xanî, sepanên pîşesaziyê, veguhestina hêza elektrîkê û hwd de têne bikar anîn.
Yên din
Pakkirin
12 perçe di qutiya hundirîn de, 240 perçe di qutiya derve de.
Pîvana her qutiya derve: 41*21.5*41.5 cm
Bazara Sereke
Bazara Rojhilata Navîn, Afrîka, Asya Başûr-rojhilat, Amerîkaya Başûr, Rûsya ... hwd.
Çima me hilbijêrin
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













