MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Şikesta Çerxeya Mînîatûr
Agahiyên Berhemê
Şikestina devreyê ya mînîatur a CMTB1-63 dikare cîhazê ji kurteçûn û parastina zêdebargirtinê biparêze, her weha dikare wekî veguhestin û veguherîna nehevseng a pergala hêzê were bikar anîn. MCB xwedan avahiyek pêşkeftî ye, performansa wê pêbawer e, kapasîteya şikandina wê bilind e, xuyangek elegant heye û hwd. Qalik û parçeyên wê ji materyalek bi berxwedana bandorê, taybetmendiya berxwedana agir a bihêz hatine çêkirin.
MCB di konfigurasyonên yek-qutbî, du-qutbî, û sê-qutbî de hene, ku her qutbî dikare devreyek cuda biparêze.
| Navê berhemê | Şikesta Çerxeya Mînîatûr a MCB |
| Modela Jimare | CMTB1-63 1P |
| Rêzan | IEC60898-1 |
| Şehade | CE |
| Herika nirxandî Di (A) de | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polon | 1P |
| Voltaja rêjeyî Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Frekansa rêjeyê | AC 50/60Hz |
| Kapasîteya kurteçûna nirxandî Icn | 6000A |
| Voltaja berxwedana împulsê ya nirxandî Uimp | 4000V |
| Germahiya hawîrdorê | -20℃~+40℃ |
| Cureyê berdana yekser | CD |
| Reng | Spî + gewr |
| Xizmetkar | OEM û ODM |
Polon
Bikaranînî
Qîberkêşên mînyatur ên MCB profesyonel in û bi berfirehî di avahî, xanî, sepanên pîşesaziyê û veguhestina hêza elektrîkê de têne bikar anîn.
Berjewendî
1. Parastina niha ya kurteçûna kurt û niha ya zêdebarkirinê
2. Kapasîteya şikandina bilind û leza bilez
3. Mezinahiya kompakt: MCB ji bo piçûk û kompakt hatine çêkirin, ev yek sazkirina wan hêsan dike û di panelên elektrîkê û panelên belavkirinê de cih digirin.
Yên din
Pakkirin
12 parçe di qutiya hundirîn de, 240 parçe di qutiya derve de.
Pîvana her qutiya derve: 41*21.5*41.5 cm
Pirs û Bersîv
Bi sertîfîkayên pergala rêveberiya ISO 9001, ISO14001, hilber bi sertîfîkayên navneteweyî CCC, CE, CB ve têne pejirandin.
Bazara Sereke
Rojhilata Navîn, Afrîka, Başûr-rojhilatê Asyayê, Amerîkaya Başûr, Rûsya û hwd.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












