Şikesta Çerxeya Mînîatûr a Mutai CMTB1-63 4P C Curve Mcb
Agahiyên Berhemê
Qûtkera devreyê ya mînîturî ya CMTB1-63 parastinê li dijî kurteçûn û zêdebarkirinê pêşkêş dike, û her weha dikare ji bo veguhestin û veguherînên pergala hêzê yên kêm caran were bikar anîn. Bi sêwirana avahîsaziyê ya pêşkeftî, performansa pêbawer, kapasîteya şikandina bilind, û xuyangek elegant, MCB hilberek bi kalîteya bilind e. Qalik û perçeyên wê ji materyalên bi berxwedana bandorê ya bihêz û taybetmendiyên agir-berxwedêr hatine çêkirin.
| Navê berhemê | MCB |
| Modela Jimare | CMTB1-63 4P |
| Rêzan | IEC60898-1 |
| Şehade | CE |
| Herika nirxandî Di (A) de | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polon | 4P |
| Voltaja rêjeyî Ue (V) | 400/415V |
| Frekansa rêjeyê | AC 50/60Hz |
| Kapasîteya kurteçûna nirxandî Icn | 3000A/4500A |
| Voltaja berxwedana împulsê ya nirxandî Uimp | 4000V |
| Germahiya hawîrdorê | -20℃~+40℃ |
| Cureyê berdana yekser | C |
| Reng | Spî + sor |
| Xizmetkar | OEM û ODM |
Çûvelan
Polon
Berjewendî
1. Parastina devreyên li dijî herikîna kurt
2. Parastina devreyan li dijî zêdebarkirina herikînê
3. Sêwirana xweş û sazkirina wê hêsan e
Bikaranînî
MCB bi berfirehî di avahiyên niştecîh, sepanên pîşesaziyê, veguhestina hêza elektrîkê û hwd de tê bikar anîn.
Yên din
Pakkirin
3 perçe di qutiya hundirîn de, 60 perçe di qutiya derve de.
Pîvana her qutiya derve: 22*8.2*8 cm
Bazara Sereke
Bazara Rojhilata Navîn, Afrîka, Başûr-rojhilatê Asyayê, Amerîkaya Başûr, Rûsya ... hwd.
Pirs û Bersîv
MCB ji hêla sertîfîkayên navneteweyî yên wekî CCC, CE, û CB ve hatine pejirandin, û ji hêla sertîfîkayên pergala rêveberiyê ISO 9001 û ISO 14001 ve têne piştgirî kirin.
Çima me hilbijêrin
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













