Şikesta Dewreya Mînîatûr a Mcb ya Kapasîteya Şikandina Bilind a CMTB1-63H 4P
Agahiyên Berhemê
Qursa mînîyatûr a CMTB1-63 dikare herikê ji kurteçûn û zêdebarkirinê biparêze, û her weha dikare wekî veguhestin û veguherîna nehevseng a pergala hêzê were bikar anîn. Qursa mînîyatûr pêkhateyek bingehîn a her pergala elektrîkê ye, parastinek pêbawer li dijî xetereyên elektrîkê peyda dike û xebata ewle û bibandor a çerx û cîhazên elektrîkê misoger dike.
| Navê berhemê | Şikesta Çerxeya Mînîatûr MCB |
| Modela Jimare | CMTB1-63 4P |
| Rêzan | IEC60898-1 |
| Şehade | CE |
| Herika nirxandî Di (A) de | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polon | 4P |
| Voltaja rêjeyî Ue (V) | 400/415V |
| Frekansa rêjeyê | AC 50/60Hz |
| Kapasîteya kurteçûna nirxandî Icn | 6000A |
| Voltaja berxwedana împulsê ya nirxandî Uimp | 4000V |
| Germahiya hawîrdorê | -20℃~+40℃ |
| Cureyê berdana yekser | CD |
| Reng | spî û gewr |
| Xizmetkar | OEM û ODM |
Polon
Bikaranînî
Qîberkêşên mînyatur ên MCB profesyonel in û bi berfirehî di avahî, xanî, sepanên pîşesaziyê û veguhestina hêza elektrîkê de têne bikar anîn.
Berjewendî
1. Parastina devreyên li dijî herikîna kurt
2. Parastina devreyên li dijî herikîna zêdebarkirinê
3. Kapasîteya şikandina bilind
4. Sêwirana xweş û sazkirina wê hêsan e
Yên din
Pakkirin
3 perçe di qutiya hundirîn de, 60 perçe di qutiya derve de.
Pîvana her qutiya derve: 41*21.5*41.5 cm
Pirs û Bersîv
Mutai xwedî sertîfîkayên pergala rêveberiyê ISO 9001, ISO14001 e, û berhemên wê sertîfîkayên CCC, CE, CB û hwd. derbas kirine.
Bazara Sereke
Berhem ji hêla xerîdaran ve, bi taybetî li Rojhilata Navîn, Afrîka, Asya Başûr-rojhilat, Amerîkaya Başûr, û bazara Rûsyayê, têne pêşwazîkirin.
1. Berhemên sereke: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... hwd.
2. Zincîra pîşesaziyê ji hilberîna pêkhateyan bigire heya komkirina temam a hilberan, ceribandin û kontrola rûtîn, temam kir.
3. Bi sertîfîkayên pergala rêveberiya ISO 9001, ISO14001, berhem bi sertîfîkayên navneteweyî CCC, CE, CB têne kalîfîye kirin.
4. Tîma teknîkî ya profesyonel, dikare karûbarê OEM û ODM peyda bike, dikare bihayê reqabetê peyda bike.
5. Dema radestkirina bilez û xizmeta piştî firotanê ya baş.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













