Sînorkera Mînîatûr a Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb
Agahiyên Berhemê
Qûtkera devreyê ya mînîatur a CMTB1-63 parastinê li dijî kurteçûn û zêdebarkirinê pêşkêş dike, û her weha dikare ji bo veguhestin û veguherînên pergala hêzê yên kêm caran were bikar anîn. MCB xwedan sêwirana avahîsaziyê ya pêşkeftî, performansa pêbawer, kapasîteya şikandina bilind, û xuyangek elegant e. Qalik û perçeyên wê ji materyalên bi berxwedana bandorê ya bihêz û taybetmendiyên agir-berxwedêr hatine çêkirin.
MCB ji bo bicîhanîna standardên IEC/EN60898-1 hatiye sêwirandin û dikare di sîstemên AC yên 50/60Hz de bi voltaja 230V/240V/400V/415V were bikar anîn. Herika wê ya herî zêde 63A ye û ji bo sepanên ku herikên ji vê sînor kêmtir hewce dikin guncaw e.
| Navê berhemê | MCB |
| Modela Jimare | CMTB1-63 2P |
| Rêzan | IEC60898-1 |
| Şehade | CE |
| Herika nirxandî Di (A) de | 1A-63A |
| Polon | 2P |
| Voltaja rêjeyî Ue (V) | 400/415V |
| Frekansa rêjeyê | AC 50/60Hz |
| Kapasîteya kurteçûna nirxandî Icn | 3000A/4500A |
| Voltaja berxwedana împulsê ya nirxandî Uimp | 4000V |
| Germahiya hawîrdorê | -20℃~+40℃ |
| Cureyê berdana yekser | C |
| Reng | Spî |
| Xizmetkar | OEM û ODM |
Çûvelan
Polon
Berjewendî
1. Parastina devreyên li dijî herikîna kurt
2. Parastina devreyên li dijî herikîna zêdebarkirinê
3. Sêwirana xweş û sazkirina wê hêsan e
Bikaranînî
Qîberkêşên mînyatur ên MCB profesyonel in û bi berfirehî di avahî, xanî, sepanên pîşesaziyê û veguhestina hêza elektrîkê de têne bikar anîn.
Yên din
Pakkirin
6 parçe di qutiya hundirîn de, 120 parçe di qutiya derve de.
Pîvana her qutiya derve: 41*21.5*41.5 cm
Bazara Sereke
Bazarên me yên sereke li herêmên wekî Rojhilata Navîn, Afrîka, Başûr-rojhilatê Asyayê, Amerîkaya Başûr, Bazara Rûsyayê û hwd. ne.
Çima me hilbijêrin
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













