MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB Şikesta Çerxeya Mînîatûr
Agahiyên Berhemê
Qursa mînîyatûr a CMTB1-63 bi gelemperî di pergalên elektrîkê de ji bo parastina li dijî zêdebarî û kurteçûnan tê bikar anîn. MCB di heman demê de dikare wekî veguhestin û veguherînek nehevseng a pergala hêzê jî were bikar anîn. Qursa mînîyatûr ji bo rêzek fireh serlêdanan, ji niştecîh bigire heya pîşesaziyê, guncan in û bi gelemperî di ronahiyê, germkirin û çerxên kontrola motorê de têne bikar anîn.
| Navê berhemê | Şikesta Çerxeya Mînîatûr |
| Modela Jimare | CMTB1-63 2P |
| Rêzan | IEC60898-1 |
| Şehade | CE |
| Herika nirxandî Di (A) de | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polon | 2P |
| Voltaja rêjeyî Ue (V) | 400/415V |
| Frekansa rêjeyê | AC 50/60Hz |
| Kapasîteya kurteçûna nirxandî Icn | 6000A |
| Voltaja berxwedana împulsê ya nirxandî Uimp | 4000V |
| Germahiya hawîrdorê | -20℃~+40℃ |
| Cureyê berdana yekser | CD |
| Reng | Spî û gewr |
| Xizmetkar | OEM û ODM |
Polon
Bikaranînî
Qîrînkerên devreyê yên mînyatur bi berfirehî di avahî, xanî, sepanên pîşesaziyê û veguhestina hêza elektrîkê de têne bikar anîn.
Berjewendî
1. Parastina ji herikîna kurt û herikîna zêdebarkirinê, her weha dikare wekî veguhastin û veguherîna nehevseng a pergala hêzê were bikar anîn.
2. Mezinahiya kompakt: MCB ji bo piçûk û kompakt hatine çêkirin, ev yek sazkirina wan hêsan dike û di panelên elektrîkê û panelên belavkirinê de cih digirin.
3.Tetikandina Bilez: MCB di rewşa zêdebarî an kurtçûnekê de ji bo ku zû tetikînin hatine çêkirin, ku ev yek dibe alîkar ku zirara alavên elektrîkê û xetereyên potansiyel ji bo mirovan neyê girtin.
4. Kapasîteya şikandina bilind
Yên din
Pakkirin
6 parçe di qutiya hundirîn de, 120 parçe di qutiya derve de.
Pîvana her qutiya derve: 41*21.5*41.5 cm
Pirs û Bersîv
Bi sertîfîkayên pergala rêveberiya ISO 9001, ISO14001, hilber bi sertîfîkayên navneteweyî CCC, CE, CB ve têne pejirandin.
Bazara Sereke
MUTAI Electric li ser Rojhilata Navîn, Afrîka, Başûrê Rojhilatê Asyayê, Amerîkaya Başûr û Bazara Rûsyayê disekine.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












