CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Şikestkarê Çerxeya Mînîature ji bo PV ya rojê
Agahiyên Berhemê
Şikestkarên devreyê yên mînîturî yên CMTB1-63 DC MCB xwedî fonksiyona parastina alavên elektrîkê û alavên din ên barkirinê ji pirsgirêkên zêdebarkirin û kurteçûnê ne, û her weha dikarin ewlehiya devreyê jî biparêzin. Piraniya DC MCB hin pergalên herika rasterast bikar tînin wekî enerjiya nû, PV ya rojê, û hwd. Voltaja DC MCB bi gelemperî ji DC 12V-1000V ye, û herika nirxandî dikare bigihîje 63A.
| Rêzan | IEC/EN 60947-2 |
| Herika nirxandî Di (A) de | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polon | 1P |
| Voltaja rêjeyî Ue (V) | 250V |
| Frekansa rêjeyê | 50/60Hz |
| Kapasîteya kurteçûna nirxandî Icn | 6000A |
| Germahiya hawîrdorê | -20℃~+70℃ |
| Cureyê xêzê | C |
| Asta qirêjiyê | 3 |
| Bilindayî | ≤ 2000m |
| Kapasîteya herî zêde ya têlkirinê | 25 m² |
| Lêkirinî | Rêhesina DIN a 35mm |
| Cureyê xeta hatinê | Kop |
Berjewendî
1. Amûrê ji nihaya kurteçûna kurt û nihaya zêdebarkirinê biparêzin.
2. Mezinahiya Kompakt: MCB-yên DC ji bo kompakt û teserûfa cîhê hatine çêkirin, ji ber vê yekê ew ji bo karanîna di panel û alavên elektrîkê yên piçûk de îdeal in.
3. Sazkirina Hêsan: MCB-yên DC ji bo sazkirina hêsan hatine çêkirin û dikarin li ser rayên DIN an rasterast li ser panelekê werin siwarkirin.
Polon
Bikaranînî
Qursa şkênera mînîyatûr a DC MCB bi berfirehî di hin pergalên herika rasterast de wekî enerjiya nû, PV ya rojê, û hwd. tê bikar anîn.
Yên din
Pakkirin
12 parçe di qutiya hundirîn de, 240 parçe di qutiya derve de.
Pîvana her qutiya derve: 41*21.5*41.5 cm
Pirs û Bersîv
Bi sertîfîkayên pergala rêveberiya ISO 9001, ISO14001, û hilber bi sertîfîkayên navneteweyî CCC, CE, CB ve têne kalîfîye kirin.
Bazara Sereke
MUTAI Electric li ser Rojhilata Navîn, Afrîka, Başûrê Rojhilatê Asyayê, Amerîkaya Başûr û Bazara Rûsyayê disekine.
Çima me hilbijêrin
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









