Şikestkarê Çerxeya Mînîturî yê CMTB1-63DC 2P DC MCB
Agahiyên Berhemê
Şikestina devreyê ya mînîturî ya CMTB1-63 DC MCB dikare alavên elektrîkê û alavên din ên barkirinê ji pirsgirêkên zêdebarkirin û kurtçûnê biparêze, û ewlehiya devreyê biparêze. Piraniya DC MCB hin pergalên herika rasterast ên wekî pergalên enerjiya rojê, pergalên hilanîna pîlê, enerjiya nû, û hwd. bikar tînin.
Qûtkerên devreyê yên mînyatur ên DC çareseriyek pêbawer û erzan in ji bo parastina devreyên DC li dijî xeletiyên elektrîkê, û mezinahiya wan a kompakt, vemirandina bilez, û kapasîteya wan a şikandinê ya bilind wan di rêzek fireh ji serîlêdanan de dike bijarteyek populer.
Voltaja DC MCB bi gelemperî ji DC 12V heta 1000V ye, û herika nirxandî dikare bigihîje 63A.
| Rêzan | IEC/EN 60947-2 |
| Herika nirxandî Di (A) de | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polon | 2P |
| Voltaja rêjeyî Ue (V) | 500V |
| Frekansa rêjeyê | 50/60Hz |
| Kapasîteya kurteçûna nirxandî Icn | 6000A |
| Germahiya hawîrdorê | -20℃~+70℃ |
| Cureyê xêzê | C |
| Asta qirêjiyê | 3 |
| Bilindayî | ≤ 2000m |
| Kapasîteya herî zêde ya têlkirinê | 25 m² |
| Lêkirinî | Rêhesina DIN a 35mm |
| Cureyê xeta hatinê | Kop |
Berjewendî
1. Vekirina Bilez: MCB-yên DC-ê ji bo ku di bûyera xeletiyek elektrîkê de zû vemirin hatine çêkirin, ku ev yek dibe alîkar ku zirara li alav û têlan neyê.
2. Kapasîteya Şikandina Bilind: MCB-yên DC di rêzek kapasîteyên şikestinê de hene, ku tê vê wateyê ku ew dikarin bêyî ku biteqin asta bilind a niha birêve bibin.
3. Performansa Pêbawer: MCB-yên DC ji bo pêşkêşkirina performansa pêbawer û domdar di jiyanek xizmeta dirêj de hatine çêkirin, ku dibe alîkar ku lêçûnên lênêrîn û guheztinê kêm bike.
4. Sazkirina Hêsan: MCB-yên DC ji bo sazkirina hêsan hatine çêkirin û dikarin li ser rayên DIN an rasterast li ser panelekê werin siwarkirin.
Polon
Bikaranînî
Qurbanên devreyê yên mînîyatur ên DC MCB MCB bi berfirehî di hin sîstemên herika rasterast de wekî enerjiya nû, PV ya rojê, û hwd. têne bikar anîn.
Yên din
Pakkirin
6 parçe di qutiya hundirîn de, 120 parçe di qutiya derve de.
Pîvana her qutiya derve: 41*21.5*41.5 cm
Pirs û Bersîv
Bi sertîfîkayên pergala rêveberiya ISO 9001, ISO14001, hilber bi sertîfîkayên navneteweyî CCC, CE, CB ve têne pejirandin.
Bazara Sereke
MUTAI Electric li ser Rojhilata Navîn, Afrîka, Başûrê Rojhilatê Asyayê, Amerîkaya Başûr û Bazara Rûsyayê disekine.
Çima me hilbijêrin
1. Bi zêdetirî 10 sal ezmûna hilberîna berhemên MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... hwd.
2. Zincîra pîşesaziyê ji hilberîna pêkhateyan bigire heya komkirina temam a hilberan, ceribandin û kontrola rûtîn, temam kir.
3. Bi sertîfîkayên pergala rêveberiya ISO 9001, ISO14001, berhem bi sertîfîkayên navneteweyî CCC, CE, CB têne kalîfîye kirin.
4. Tîma teknîkî ya profesyonel, dikare karûbarê OEM û ODM peyda bike, dikare bihayê reqabetê peyda bike.
5. Dema radestkirina bilez û xizmeta piştî firotanê ya baş.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










