Şikestina Çerxeya Mînîatûr a CMTB1-63DC 4P DC Solar MCB
Agahiyên Berhemê
Şikestina devreyê ya mînîturî ya CMTB1-63 DC MCB dikare alavên elektrîkê û alavên din ên barkirinê ji pirsgirêkên zêdebarkirin û kurtçûnê biparêze, û ewlehiya devreyê biparêze. Piraniya DC MCB hin pergalên herika rasterast ên wekî enerjiya nû, PV-ya rojê, û hwd. bikar tînin. Rewşa voltaja DC MCB bi gelemperî ji DC 12V-1000V ye, û herika nirxandî dikare bigihîje 63A.
| Rêzan | IEC/EN 60947-2 |
| Herika nirxandî Di (A) de | 1A - 63A |
| Polon | 4P |
| Voltaja rêjeyî Ue (V) | 1000V |
| Frekansa rêjeyê | 50/60Hz |
| Kapasîteya kurteçûna nirxandî Icn | 6000A |
| Germahiya hawîrdorê | -20℃~+70℃ |
| Cureyê xêzê | C |
| Asta qirêjiyê | 3 |
| Bilindayî | ≤ 2000m |
| Kapasîteya herî zêde ya têlkirinê | 25 m² |
| Lêkirinî | Rêhesina DIN a 35mm |
| Cureyê xeta hatinê | Kop |
Berjewendî
1. Parastina devreyên li dijî herikîna kurt
2. Parastina devreyên li dijî herikîna zêdebarkirinê
3. Kapasîteya şikandina bilind
4. Sêwirana xweş û sazkirina wê hêsan e
Polon
Bikaranînî
Qurbanên devreyê yên mînîyatur ên DC MCB MCB bi berfirehî di hin sîstemên herika rasterast de wekî enerjiya nû, PV ya rojê, û hwd. têne bikar anîn.
Yên din
Pakkirin
3 perçe di qutiya hundirîn de, 60 perçe di qutiya derve de.
Pîvana her qutiya derve: 41*21.5*41.5 cm
Pirs û Bersîv
Bi sertîfîkayên pergala rêveberiya ISO 9001, ISO14001, hilber bi sertîfîkayên navneteweyî CCC, CE, CB ve têne pejirandin.
Bazara Sereke
MUTAI Electric li ser Rojhilata Navîn, Afrîka, Başûrê Rojhilatê Asyayê, Amerîkaya Başûr û Bazara Rûsyayê disekine.
Çima me hilbijêrin
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








