Şikestina Çerxeya Mînîatûr a CMTB1-63DC 3P DC Solar MCB
Agahiyên Berhemê
Şikestkarên devreyê yên mînîyatûr ên CMTB1-63 DC MCB di mezinahî û nirxandinên cûda de hene, û ew dikarin di rêzek fireh ji serîlêdanan de werin bikar anîn, di nav de pergalên enerjiya rojê, pergalên hilanîna bateriyê, pergalên deryayî û otomatîkî, û makîneyên pîşesaziyê.
Voltaja DC MCB bi gelemperî ji DC 12V heta 1000V ye, û herika nirxandî dikare bigihîje 63A.
| Rêzan | IEC/EN 60947-2 |
| Herika nirxandî Di (A) de | 1A- 63A |
| Polon | 3 |
| Voltaja rêjeyî Ue (V) | 750V |
| Frekansa rêjeyê | 50/60Hz |
| Kapasîteya kurteçûna nirxandî Icn | 6000A |
| Germahiya hawîrdorê | -20℃~+70℃ |
| Cureyê xêzê | C |
| Asta qirêjiyê | 3 |
| Bilindayî | ≤ 2000m |
| Kapasîteya herî zêde ya têlkirinê | 25 m² |
| Lêkirinî | Rêhesina DIN a 35mm |
| Cureyê xeta hatinê | Kop |
Berjewendî
1.Parastin li dijî Zêdebarî û Kurteçûn
2. Taybetmendiyên Têkçûnê: Ji ber xwezaya cuda ya voltaja DC, MCB-yên DC li gorî MCB-yên AC xwedî taybetmendiyek têkçûnê ya cuda ne.
3. Nirxandina Voltaja: MCB-yên DC xwedî nirxek voltaja taybetî ji bo çerxên DC ne, bi gelemperî ji 12V heta 1000V DC diguhere.
4. Qutkirina Kevanê: MCB-yên DC ji bo qutkirina kevanên DC hatine çêkirin, ku ji kevanên AC cuda tevdigerin.
Polon
Bikaranînî
Qûtkerên devreyê yên mînîyatûr ên DC MCB bi berfirehî di hin pergalên herika rasterast de têne bikar anîn, wekî enerjiya nû, PV-ya rojê, santralên elektrîkê û tesîsên pîşesaziyê ...hwd.
Yên din
Pakkirin
4 parçe di qutiya hundirîn de, 80 parçe di qutiya derve de.
Pîvana her qutiya derve: 41*21.5*41.5 cm
Pirs û Bersîv
Bi sertîfîkayên pergala rêveberiya ISO 9001, ISO14001, hilber bi sertîfîkayên navneteweyî CCC, CE, CB ve têne pejirandin.
Bazara Sereke
MUTAI Electric li ser Rojhilata Navîn, Afrîka, Başûrê Rojhilatê Asyayê, Amerîkaya Başûr û Bazara Rûsyayê disekine.
Çima me hilbijêrin
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











