MUTAI CMTB1LE-63 1P N Şikesta Çerxeya Bi Herikîna Bermayî ya Xebitandî RCBO
Agahiyên Berhemê
Qîrînkera Circuitê ya CMTB1LE-63 ya bi Herika Bermayî dixebite dikare mirovan û elektrîkê ji şoka elektrîkê, kurteçûna elektrîkê û kêmasiyên zêdebarkirinê biparêze. RCBO bi giranî di avahiyên bazirganî û niştecîh de tê bikar anîn. Ew li gorî standarda IEC61009-1 e.
CMTB1LE-63 RCBO ji bo AC50/60HZ, voltaja bi nirx 230V/240V/400V /415V û herika bi nirx heta 63A tê bikaranîn.
| Navê berhemê | RCBO |
| Jimareya Modelê | CMTB1LE-63 1P+N |
| Rêzan | IEC61009-1 |
| Herika nirxandî Di (A) de | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polon | 1P+N |
| Voltaja rêjeyî Ue (V) | 230V |
| Frekansa rêjeyê | AC 50/60Hz |
| Kapasîteya kurteçûna nirxandî Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltaja berxwedana împulsê ya nirxandî Uimp | 4000V |
| Germahiya hawîrdorê | -20℃~+40℃ |
| Cureyê berdana yekser | CD |
| Herika xebitandinê ya mayî ya nirxandî In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Çûvelan
Pîvana xêzkirin û sazkirinê (mm)
Berjewendî
1. Parastina devreyên li dijî kurteçûna çerx, zêdebarkirin û rijandina erdê
2. Sazkirina hêsan: Qutkerên devreyê yên herika mayî dikarin di her panela şikênera devreyê an qutiya elektrîkê de werin saz kirin, ku sazkirina wan hêsan dike.
3. Hesasiyet: Ew dikarin heta mîqdarên piçûk ên rijandina herikê ya ber bi erdê ve jî tespît bikin.
Polon
Bikaranînî
Qîberkêşên mînyatur ên MCB profesyonel in û bi berfirehî di avahî, xanî, sepanên pîşesaziyê û veguhestina hêza elektrîkê de têne bikar anîn.
Yên din
Pakkirin
4 parçe di qutiya hundirîn de, 80 parçe di qutiya derve de.
Pîvana her qutiya derve: 41*21.5*41.5 cm
Bazara Sereke
MUTAI Electric li ser Rojhilata Navîn, Afrîka, Başûrê Rojhilatê Asyayê, Amerîkaya Başûr û Bazara Rûsyayê disekine.
Çima me hilbijêrin
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












