MUTAI CMTB1LE-63 2P Şikesta Çerxeya Bi Herikîna Bermayî ya Xebitandî RCBO
Agahiyên Berhemê
RCBO li dijî xetereyên şoka elektrîkê û agirên ji ber xeletiyên erdê û herikîna zêde diparêze. Ew rijandina herikîna ber bi erdê ve, ku bi gelemperî wekî herikînên mayî têne zanîn, tespît dike û qut dike, ku dikare ji ber têlên xelet, îzolasyona xerabûyî, an alavên elektrîkê yên xelet çêbibe. Wekî din, ew li dijî herikîna zêde jî diparêze, ku dikare ji ber kurteçûn an jî devreyên zêde barkirî çêbibe.
RCBO bi gelemperî di avahiyên niştecîh û bazirganî, û her weha di sepanên pîşesaziyê de têne bikar anîn. Ew bi taybetî di rewşên ku parastina devreyên takekesî hewce ye de bikêr in, wekî li metbex, serşok û deverên din ên ku alavên elektrîkê bi îhtîmalek mezin bi avê re têkilî daynin.
| Navê berhemê | Şikesta Dewreyê ya Bi Herika Bermayî ya RCBO |
| Jimareya Modelê | CMTB1LE-63 2P |
| Rêzan | IEC61009-1 |
| Herika nirxandî Di (A) de | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polon | 2P |
| Voltaja rêjeyî Ue (V) | 230V |
| Frekansa rêjeyê | AC 50/60Hz |
| Kapasîteya kurteçûna nirxandî Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltaja berxwedana împulsê ya nirxandî Uimp | 4000V |
| Germahiya hawîrdorê | -20℃~+40℃ |
| Cureyê berdana yekser | CD |
| Herika xebitandinê ya mayî ya nirxandî In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Çûvelan
Pîvana xêzkirin û sazkirinê (mm)
Berjewendî
1. Parastina devreyên li dijî herikîna kurt
2. Parastina devreyên li dijî herikîna zêdebarkirinê
3. Parastina parastina rijandina erdê
Polon
Bikaranînî
MCB bi berfirehî di avahiyê, niştecîh, sepanên pîşesaziyê, û veguhestina hêza elektrîkê de tê bikar anîn.
Yên din
Pakkirin
3 perçe di qutiya hundirîn de, 60 perçe di qutiya derve de.
Pîvana her qutiya derve: 41*21.5*41.5 cm
Bazara Sereke
Bazara Rojhilata Navîn, Afrîka, Asya Başûr-rojhilat, Amerîkaya Başûr, Rûsya ... hwd.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












